Svaz pro hospodářskou a obchodní spolupráci

Svaz pro hospodářskou a obchodní spolupráci byl založen v roce 2002

Volejte: (+420) 244 912 158

Finanční servis

Zkušenosti a tradice ve spolupráci s vybranými bankami. Přímá spolupráce s vybranými investičními fondy. Možnost zajištění financování ve vztahu na soukromé investory. Zajištění kompletního servisu včetně pojištění.

Exportní poradenství

Podpora a pomoc při vyhledávání obchodních partnerů. Informace o firmách - produktech a obchodních značkách prostřednictvím obsáhlé databáze.

Pořádání setkání a misí

Pořádání informačních a kontaktních setkání, hospodářských dnů. Společné akce ve spolupráci se státními institucemi, s hospodářskými svazy, obchodními komorami, zastupitelskými úřady a dalšími partnery.

Konzultační a poradenská činnost

Informace o právních úpravách, zprostředkování právní pomoci, poradenství v otázkách daňových, účetních, celních atd. Zprostředkování tlumočnických a překladatelských služeb.

Svaz pro hospodářskou a obchodní spolupráci rozvíjí obchodní, kulturní a zprostředkovatelské aktivity v regionu východní Evropy a Asie. Zabývá se obchodní činností a zajišťuje přístup na zahraniční trhy států SNS, především Ruské federace, Ukrajiny, Běloruska, Kazachstánu a Vietnamu.

Ing. Igor Střelec, prezident Svazu pro hospodářskou a obchodní spolupráci

Svaz pro hospodářskou a obchodní spolupráci - Ruská federace, Ukrajina, Bělorusko, Kazachstán, Vietnam

Svaz pro hospodářskou a obchodní spolupráci organizuje Dny ruské kuchyně v v hotelu Hoffmeister

V pražském hotelu Hoffmeister byly zahájeny Dny ruské kuchyně, které budou probíhat až do konce března 2013. Speciální ruské menu, které je možno v hotelu po celý den ochutnat zahrnuje rozmanité ruské speciality, doplňkem gastronomického konceptu je také výstava fotografických obrazů uměleckého fotografa Jadrana Šetlíka nazvaná OSOBNOST V PORTRÉTU, která souběžně potrvá v galerii hotelu Hoffmeister do konce března. Součástí výstavy budou fotografické obrazy předních ruských a českých osobností. Výstava je přístupná pro širokou veřejnost.

Číst dál...

Kazachstán: 20 let míru a budování

Republika Kazachstán je stát, který se rozkládá ve střední Asii a ve východní Evropě. Podle územní rozlohy je 9. největší zemí na světě (2 milióny 724,9 tisíc km2). Na západě přiléhá k východnímu okraji delty Volhy, na východě hraničí s Altajským pohořím, na severu se táhne Západosibiřská rovina, na jihu země nalezneme pohoří Ťan-Šan.

Číst dál...

Rusko je zajímavý trh pro české výrobce

Vraťme se však k česko-ruským vztahům. Ty se za poslední čtyři roky v očích Čechů, jak alespoň ukazují průzkumy CVVM, výrazně zlepšily. Od výrazného propadu, k němuž došlo v roce 2008 po Gruzií vyvolaném konfliktu na Kavkaze, v němž byla Moskva českými politiky a médii vykreslována jako agresor, se loni dostaly na maximální úroveň. V minulém roce je kladně hodnotily bezmála dvě třetiny dotázaných.

Číst dál...

Česko chce Ukrajinu více připoutat k unii

Cílem projektu Východní partnerství, který byl oficiálně zahájen v roce 2009 v Praze, bylo přiblížení postsovětských republik k Evropské unii prosazováním demokracie a prosperity. Dnes, tři roky poté, se však už státy společenství nemohou zcela shodnout, jak v něm pokračovat. Podle serveru EU Observer je předmětem sporu především Ukrajina.

Číst dál...

Home Titulní stránka

On-line podpora

K dispozici Pondělí - Pátek, 10 AM - 5 PM EST

Spojte se s námi

Naše pobočky

1

Svaz pro hospodářskou a obchodní spolupráci

Glazunovova 885, 148 00 Praha 4, Česká republika
Tel: +420 244 912 158, Fax: +420 244 911 151
Email: pragueoffice@shos.cz
2

Svaz pro hospodářskou a obchodní spolupráci

Glazunovova 885, 148 00 Praha 4, Česká republika
Tel: +420 244 912 158, Fax: +420 244 911 151
Email: pragueoffice@shos.cz

3

Союз по экономическому и торговому сотрудничеству

3-ya Tverskaya-Yamskaya 36/40, Moskva, Ruská federace
Tel: +7 499 978 7753, +7 499 978 8947, Fax: +7 499 972 6800
Email: moscowoffice@shos.cz